Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2020-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 czerwca 2021

Rok szkolny 2020-2021 dobiega końca. Zbliża się czas podsumowań całorocznej pracy i osiągnięć naszych uczniów. Jesteśmy dumni z ich sukcesów i udziału w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Poniżej prezentujemy nasze najważniejsze  osiągnięcia.

- Kl. IIA - udział w XII edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Klasa znalazła się wśród wygranych. Dzieci otrzymały nagrody indywidualne.

- Kl.  IIA - udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym i konkursie “Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. Celem działania była popularyzacja postaw proekologicznych oraz budowanie wśróduczniów wrażliwości i troski o środowisko naturalne. Prace uczniów zostały nagrodzone w dwóchkategoriach wśród 400 z 6999, które wpłynęły do organizatorów konkursu. Drugoklasiści otrzymalidyplomy i nagrody indywidualne.

- Udział w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt. „Wiersz o Babci i Dziadku”. W kategorii uczniów szkół podstawowych (7-9 lat) pierwsze miejsce zajęła Nikola Gaworek za wiersz pt. „Dzień Babci i Dziadka”.

- Udział w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka”. II nagrodę zdobyła Maja Małycha, a wyróżnienie Agnieszka Lipińska (kl. IVB)

- Udział w Ogólnopolskim Konkursi plastycznym „Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty” – III miejsce Agnieszka Lipińska (kl. IVB).

- Udział w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z matematyki – 2 uczniów i w konkursie z języka polskiego – 3 uczniów - etap szkolny.

- Udział w Ogólnopolskim Konkursie „Pingwin 2020” - Marcel Małycha i Anna Łopaciuk – IX  miejsce.

- Udział w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Gwiazdkowych pomysłów czar” organizowanym przez MGOK w Mordach. Zajęcie przez uczniów naszej szkoły zaszczytnych miejsc.

- Udział w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego - etap powiatowy. Uczennica kl. IIA Barbara Popłońska zajęła II miejsce. Natomiast uczennica kl. IVB Agnieszka Lipińska zajęła III miejsce w finale powiatowym w Siedlcach.

- Uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego “Leon”. Dwóch uczniów zajęło w bardzo wysokie miejsca – X i XI.

 

Wszystkim brdzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach nauki.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Nasze osiągnięcia (grafika - Canva)

    Nasze osiągnięcia (grafika - Canva)