Nauczyciele w roku szkolnym 2022-2023

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 września 2022

Alina Wołosz - Dyrektor Szkoły

Jolanta Kobak - Wicedyrektor Szkoły

 Agnieszka Aftyka

j. angielski, historia

Wojciech Bobryk

wychowanie fizyczne, świetlica

Izabela Chacińska

nauczanie początkowe, świetlica, opiekun drużyny zuchowej

Nina Chęcińska

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu, opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego

Agata Chomiuk

matematyka, świetlica

Anna Daniluk

matematyka, świetlica

Wojciech Dębski 

informatyka, technika, fizyka

Dorota Fabrykiewicz

wychowanie fizyczne, świetlica

Agnieszka Geneja

język angielski, opiekun Samorządu Uczniowskiego

Jolanta Goś

logopeda

Jolanta Hoduń

biblioteka

Aneta Ilczuk

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), opiekun Samorządu Uczniowskiego

Edyta Iwańczuk 

pedagog szkolny, pedagog specjalny, doradztwo zawodowe

Ewa Jarocka

psycholog szkolny

Danuta Kesling 

nauczanie początkowe, historia

Katarzyna Konopka

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu, administrator strony internetowej szkoły i przedszkola

Renata Kowalczyk

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

Ewa Kruszyńska 

nauczanie początkowe, opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego

Wiesława Lewczuk

nauczanie początkowe, muzyka

Milena Major

religia, opiekun Szkolnego Koła Caritas

Katarzyna Malińska

j. rosyjski, plastyka, świetlica, opiekun Samorządu Uczniowskiego, koło plastyczne

Katarzyna Marczak

j. polski, historia

Renata Mikołajczuk

matematyka, świetlica

Agnieszka Ogrodniczuk 

chemia, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), Chemiczne Koło Naukowe

Małgorzata Pawłowska 

przyroda, biologia, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia rozwijające zainteresowania - szachy, opiekun drużyny harcerskiej

Jolanta Stańczuk

biologia, geografia, świetlica, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Renata Teodorczuk

nauczanie początkowe, zajęcia rozwijające zainteresowania - szachy

Jerzy Wąsowski

wychowanie fizyczne, świetlica

Elżbieta Wielogórska

nauczanie początkowe

Barbara Zalewska

religia

Elżbieta Żodzik

j. polski