Jesteś tutaj: Start / Rozkład autobusów

Rozkład autobusów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

OGŁOSZENIE 

W dniu 1 września 2022 r. dojazd do szkoły z poszczególnych miejscowości  jest zgodny
z harmonogramem. Odjazd dzieci po rozpoczęciu roku szkolnego 2022/23 od godz. 11.00 według planu odjazdów.

Od 2 września 2022 r. dojazd i odjazd ze szkoły według harmonogramu z ubiegłego roku szkolnego.

Rozkład autobusów

 

Rozkład jazdy autobusów szkolnego od 2.09.2022

Odjazdy z miejscowości

Odjazd z Mordów –

przyjazd do miejscowości

7.05

Mordy

14.15

Mordy (PS Łosice)

7.10

Klimonty

14.25

Klimonty

7.20

Pieńki

14.35

Pieńki

7.25

Wyczółki

14.38

Wyczółki

7.30-7.35

Stok Ruski

14.45

Stok Ruski

7.45

Mordy

14.15

Mordy

7.30

Olędy

14.15

Olędy (szkolny)

7.42

Głuchówek

14.30

Głuchówek

7.50

Mordy

14.50

Mordy

PKS Łosice odjazdy z miejscowości

7.o5

Czepielin

7.00

Płosodrza

7.07

Ogrodniki

7.01

Wólka Biernaty

7.15

Doliwo

7.03

Suchodół Wielki

7.25

Czołomyje

7.05

Suchodółek

7.27

kol. Mordy

7.07

Rozgóziec

 

 

7.12

Ptaszki

7.30

Wojnów skrzyż.

7.15

Wólka Soseńska

7.35

Wojnów

7.16

Sosenki Jajki

7.40

Wojnów II

7.25

Mordy szkoła

7.44

Stara Wieś

 

 

7.47

Głuchów wieś

 

 

7.49

Głuchów II

 

 

7.51

Mordy szkoła

 

 

PKS Łosice odjazdy z Mordów i przyjazdy do miejscowości

13.25

Mordy - wyjazd

14.15

Mordy

13.50

Czepielin

14.20

Głuchów

14.20

Mordy - wyjazd

14.25

Stara Wieś

14.25

Sosenki

14.30

Wojnów

14.30

Sosenki Jajki

 

 

14.33

Wólka Soseńska

 

 

14.35

Ptaszki

 

 

14.40

Rogóziec

 

 

14.43

Suchdółek

 

 

14.45

Suchodół Wielki

 

 

14.50

Wólka Biernaty

 

 

14.55

Płosodrza

 

 

15.00

Mordy wyjazd

 

 

15.10

Czołomyje

 

 

15.15

Doliwo

 

 

15.25

Ogrodniki

 

 

15.30

Czepielin