Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
przedszkole
godziny dostępności budynek A
Przyjazdy i odjazdy
platforma edukacyjna

Artykuły

Godziny dostępności nauczycieli w bud. B

Zdjęcia klasowe i indywidualne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.09.2022 r. będą wykonywane zdjęcia klasowe i indywidualne w budynku B od godziny 8.00. Natomiast zdjęcia klasowe i indywidualne w budynku A będą wykonywane 28.10.2022 r. od godziny 8.00.

Z poważaniem, Dyrekcja Szkoły

 

20 września 2022
Czytaj więcej o: Zdjęcia klasowe i indywidualne

Nakręć się na pomaganie!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE - ZBIERAJ PLASTIKOWE NAKRĘTKI!"   Celem akcji  jest pomoc chorej dziewczynce. Zebrane nakrętki przynosimy do p. Niny Chęcińskiej (budynek A) oraz do p. Katarzyny Konopki (budynek B). Czyste nakrętki powinny być włożone do reklamówki z karteczką zawierającą: imię, nazwisko oraz klasę ucznia przekazującego nakrętki.

19 września 2022
Czytaj więcej o: Nakręć się na pomaganie!

Dzień wewnętrzny sekretariatu szkoły

Uprzejmie informujemy, iż począwszy od 19 września 2022 r. każda środa jest dniem wewnętrznym sekretariatu szkoły w budynku A. Natomiast dniem wewnętrznym sekretariatu szkoły w budynku B jest czwartek. W te dni, w poszczególnych budynkach sekretariat jest nieczynny dla interesantów. W pozostałe dni sekretariat szkoły pracuje według dotychczasowych godzin.
 
 
16 września 2022
Czytaj więcej o: Dzień wewnętrzny sekretariatu szkoły

Prośba

Szanowni Państwo,

Informujemy, że decyzją Dyrekcji i Rady Pedagogicznej od poniedziałku uczniowie dojeżdżający autobusem, prosto z autobusu kierują się do szkoły, do świetlicy  - nie do sklepu. Prosimy zaopatrzyć dzieci w zdrowe, drugie śniadanie.

Z poważaniem,

Dyrekcja Szkoły

16 września 2022
Czytaj więcej o: Prośba

Godziny dostępności nauczycieli w bud. A